fbpx

aktif karbon filtre

Aktif Karbon Filtre sisteminiz anahtar teslim kuruluyor!
20180425_185819
aktif-karbon-filtre-havalandırma-iklimlendirme

Karbon Filte Faydaları İçin Aşağı Devam Edin

UYGULAMA HİZMETİ

Siz Siparişinizi Verin, İstediğiniz Ölçülerde Üretelim. Ayrıca Ücretsiz Keşif Hizmetimizle Karbon Filtre Sisteminiz Firmanız İçin 2 Günde Hazır!

her sektöre uygun

Sektörünüz ne olursa olsun bu filtreleme yöntemini havalandırma sistemlerinizde kullanırsanız kesinlikle etkili bir sonuç elde edersiniz. Mutfak pişiricileri ve davlumbaz havalandırma sistemlerinin vazgeçilmezi koku ve duman tutma özelliğine sahip aktif karbon filtrelerdir.

Kokuları hapsedin

Karbon filtre ile firmanızdaki kokuları kolaylıkla hapsedebilirsiniz. Sektörünüz ne olursa olsun bu filtreleme yöntemini havalandırma sistemlerinizde kullanırsanız kesinlikle etkili bir sonuç elde edersiniz.

KOKU TUTUCU FİLTRE

Tarafımızca istenilen ölçülerde özel olarak ürettiğimiz aktif karbonlar aynı zamanda koku tutucu filtre olarak da anılmaktadır. Yani koku tutucu filtre = aktif karbon’dur.

en çok sorulan sorular

Evet, karbon filtre sistemi yeterli olacaktır. Fakat orta ölçekli bir üretim için hesaplama yapmaktayız. Küçük üretim atölyeleri için kanal çıkış ağzına jet-cap önermekteyiz. 

Ayrıca elektrostatik filtre ile de dumanı ve kokuyu bacasız bir şekilde tamamen yok edebilirsiniz. Ücretsiz Keşif İçin Lütfen Bizi Arayın!

Öncelikle aspiratör ve fanınızın ömrünü uzatmak adına ön filtreleme yapmak gerekmektedir. Bu da yağ ve tozu hapseder. Ayrıca bu sayede karbon filtrenizi de korumuş olursunuz. Saltan Havalandırma olarak tüm bu sistemi işletmenize üretim ve uygulama sürecinde kurmaktayız. Uygulamalarımız sayfamızdan daha detaylı inceleyebilirsiniz. Sevgiler!

Aktif Karbon Filtreler Quartz ve kömür tarzı granüllerden oluşan yapıya sahiptirler. Bu amaçla lokal havalandırma sisteminizdeki tüm filtrasyon işlemlerinde dumanları bu aktif karbon filtre kapsüllerinin içine hapseder. 

Karbon filtreler yapılan işin cinsine göre ömrü belirlenirken, işin büyüklüğüne göre de sayısı artmaktadır.

Firmanızın ihtiyacı durumunda aktif karbon filtre sayıları değişmektedir. 12, 16,18,20 olmak üzere 52 adet kapsüllerin sayılarına kadar uzamaktadır. Ardından sizlerin koku yok edici sistemlerinizde sektör bazlı ilerlemeniz de doğru olacaktır.

Karbon filtrelerin ömrü yağ, toz ve duman etkenlerine göre değişkenlik göstermektedir. Aktif karbon filtre ömrünü uzatmak için, aynı oranda filtre kapsül sayılarını da artırarak kapsüllerin geç dolmasını sağlayabilirisiniz.

Sistem Çalışma Prensibi ve Elektrostatik Filtre Destekli Koku ve Duman Yok edici Havalandırma Sistemi

aktif karbon filtre saltan havalandırma

Sizler firmanız adına rahatsızlık veren kokuları artık dert etmeyin, Saltan Mühendislik aktif karbon filtre çözümleri ile yanınızda!

Karbon filtre ve granüllerinin hangi özelliklere sahip olduğunu öğrenmek için tıklayın!

Call Now Button
× Saltan Whatsapp