Havalandırma Firmaları Arasında Gerçekçi Etki, 60 Yıllık Tecrübe

1 Yıl Garanti

Yaptığımız tüm işlerde 1 yıl boyunca teknik arıza garantisi vermekteyiz. Özellikle fan ve motor arızalarında karşılaşılan arızalarınızı kesinlikle kafanıza takmayın, 1 yıl boyunca tüm havalandırma sisteminiz garantili

Ücretsiz Periyodik Bakım

Aylık tüm filtrasyon sistemlerinizin değişimi ve tüm diğer periyodik bakımlar Saltan Mühendislik tarafından ücretsiz bir şekilde 1 yıl boyunca sağlanmaktadır. Tüm Havalandırma sisteminiz  Saltan Mühendislik ile koruma altında olacaktır.

HAVALANDIRMA FİRMALARI

Havalandırma Firmaları ararken çok fazla zaman kaybettiğinizi biliyoruz. Fakat Saltan Mühendislik olarak sizlere kesin ve net çözüm üreterek hizmet veriyoruz. Havalandırma Firmaları arasında İstanbul Kağıthane’de üretim atölyemizde sizlerin siparişlerini üretmekteyiz.

Havalandırma Firmaları ‘nın sahip olması gereken en temel özellikler:
1) Öncelikle kullanılan malzemeler ve bilgilendirmede şeffaf olmalı
2) Düşük-orta-üst kalitedeki segmentasyonları özellikle fan ve motorlarda tüketiciyi bilgilendirmeli
3) Fiyat oranını ürün kalite doğrultusunda belirlemeli (emek ve uzmanlık hariç)
4) Emek ve uzmanlık alanını mahaldeki çözüm üretebilirliğine göre belirlerken, fiyat oranını da bu bağlamda ölçümlemeli
5) Çalışma etiğini benimseyerek her zaman birlikte çalıştığı müşterilere veya proje yöneticilerine karşı sorumluluğunu bilmeli
6) Mekanik ve mimari tüm projelerde aktif rol oynayarak havalandırma projelerinde katkıda bulunmalı
7) Projelere katkıda bulunmanın yanında, tüm mekanik yeterlilikleri üstlenip mekanik yeterlilikleri proje yönetimine sunmalı
8) Özellikle uygulama ve üretim esnasında neyi neden yaptığını bilebilmeli

Saltan Mühendislik 1952’den günümüze kadar havalandırma firmaları arasında ortalama 60 yılı aşkın tecrübesi ile endüstriyel ve mekanik havalandırma konusunda öncü isimlerdendir. İstanbul’a hizmet vermenin yanında, Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu, Denizli, İzmir gibi illerde de Türkiye üzerinde hizmet verebilmiş olup, yurtdışındaki firmalara da tedarikçi rol oynamıştır. Hedefleri Türkiye bazında katma değerli havalandırma çözümleri üretirken, emek-değer niteliğini koruyarak ikincil sektör olan sınai sektöründe büyük isimlerden olmayı hedeflemektedir. Ayrıca Doğu Avrupa ile de ticari ilişkilerini daha da geliştirip Türkiye ihracatı üzerinde de etkili olmayı hedeflemektedir.

Havalandırma firmaları diye aratan firmalar, keşiften önce fiyat teklifi istemektedirler. Bu ancak ortalama bir fiyat teklifi hakkında bilgi sahibi olmanıza sebep olmaktadır. Daha sağlıklı ve detaylı bir havalandırma fiyat teklifi için firmanıza keşif için ekibimizin gelmesi önerilmektedir. Keşif harici ortalama fiyat teklifi almak için, fiyat teklifi formumuzu doldurmanız yeterlidir. Ama öncelikle keşif için tarafınıza gelmemiz daha sağlıklı olacaktır, bunun içinse yalnızca keşif formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Yada bizlerle telefon veya Whatsapp aracılığı ile de iletişime geçebilirsiniz.

HAVALANDIRMA FİRMALARI ARAMAYA SON! ÇÖZÜM SALTAN HAVALANDIRMA

Havalandırma Firmaları arasında Saltan Mühendislik’i tercih ettiğinize asla pişman olmayacaksınız. Sizler için ekibimizi ve projelerimizi bu yazımızda paylaşıyoruz. Ama her şeyden önce bir havalandırma firması keşfe geldiğinde ne yapar onu sizlere anlatalım.

HAVALANDIRMA FİRMALARI KEŞFE GELDİĞİNDE NE YAPAR ?

Bir havalandırma firması keşfe geldiğinde öncelikle ortamın alanını ve yüksekliğini hesaplayarak saatte kaç m3 havanın içeriye gelip gideceğini hesaplar. Fakat bu hesaplama tüm ortam havalandırması için geçerli olan merkezi havalandırma sistemi içindir. Lokal havalandırma sistemi için ise sadece ortamdaki belirli bir noktaya-lokale odaklanılır. Bu da genelde ocakbaşı, kebap, kaynak çıkışı, lazer kesim makinası, kumaş kesim bölgesi gibi havaya toz, duman, kurum veya koku gibi şeyler yayılmasını engelleyen ve bu atıkların havaya karışmadan dışarıya atılması yöntemidir. Dışarıya atılması çevreyi kirleten bir unsur da olacağından, koku tutucu filtre (aktif karbon filtre) veya duman yok edici elektrostatik filtre sistemi kurulması daha etkili ve kalıcı çözüm olacaktır.
Alan hesaplamalarından sonra ortamın veya lokalin ihtiyacı olan fan tipi ve modeli seçilir. Seçilen bu fanın yeri de tespit edildikten sonra merkezi veya lokal olan havalandırma sistemi kanallarının yerleri de belirlendikten sonra kanal uzunlukları hesaplanır.
Tüm bu hesaplamalardan sonra havalandırma firmaları fiyat teklifi verme sürecine girer.

HAVALANDIRMA FİRMALARI FİYAT TEKLİFLERİ UNSURLARI NELERDİR ?

Havalandırma Firmaları fiyat teklifi oluştururken genel hatlarıyla aşağıdaki gibi unsurları ele alırlar;
1) Fan veya Aspiratör Tipi ve Modeli
2) Fan veya Aspiratör Gücü (Güç ortamdaki ihtiyaca göre belirlenir. Kapasite arttıkça fiyat da artar.
3) Fan veya Aspiratöre Bağlanacak Kanal Uzunlukları
4) Kanal Geçişleri İçin Dirsek Adedi
5) Kanallara Eklenecek Menfez Adedi ve Modelleri
6) Uygulama Sürecindeki Zaman Süresi (Zaman x Emek)
7) Üretim Sürecindeki Zaman Süresi (Zaman x Emek)
8) Çözüme Kavuşturacak Sektör ve Hizmet Bilgisi (Örn: Doktor Muayenesi)
Belirttiğimiz bu maddeler genel hatlarıyla ele alınmış olup, ayrıca da eklemeler firmanızın ihtiyacına göre belirlenmektedir.

Havalandırma Firmaları Arasında Sizler de Saltan Mühendislik & Havalandırma ile çalışarak 1 yıl garantili ve ücretsiz periyodik bakıma da sahip olabilirsiniz.

Siz Değerli Müşterilerimizin İhtiyaçları Bizlerin Her Zaman Derdi Olmuş Olup, Çözümlerimizle Sizlerin Sadece Havasını Değil, Uzun Yıllar Sorunsuz Bir Havalandırma Sistemine Sahip Olmanızı Hedeflemekteyiz.

Rahat bir nefes ortamında sevgi ile kalın!